Konsultācijas 1. – 4.klasēm
Konsultācija – individuāla pedagoģiska atbalsta nodrošinājums
Savstarpēji vienojoties – vismaz dienu iepriekš skolotājs vienojas ar skolēnu vai skolēna vecākiem par individuālo konsultāciju
Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | |
Jolanta Ģērmane | |||||
Zane Reinfelde | |||||
Marita Čaunāne | |||||
Zanda Zviņģele | |||||
Anna Līna Neifelde | |||||
Džeila Dzalbe | |||||
Sandra Cirvele | |||||
Aija Heinsberga | |||||
Ilva Zēberga | |||||
Jānis Skarbinieks | |||||
Skaidrīte Krastiņa |
5.-12.klasēm
Priekšmeta skolotājs | Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena |
Mārīte Pēterhofa Latv. valoda un lit. |
14.10-15.20 | 14.10-15.00 | |||
Inese Freimute Latv.val. un lit. |
15.05-16.40 | ||||
Inta Freiverte Latv.val. un lit. | 14.05-15.05 | 15.05-16.05 | |||
Andra Grīvāne-Bārda Angļu valoda |
15.00-16.00 | 15.00-16.00 | |||
Marta Gaigala Angļu valoda |
15.00-16.00 | 15.00-15.30 | |||
Iveta Kundecka Krievu valoda | 15.00-16.00 | 15.00-16.00 | |||
Sintija Kronberga Matemātika | 15.00-16.00 | 15.00-16.00 | |||
Antra Laukšteine Matemātika | 14.10-14.50 | ||||
Juris Šleiners Fizika, inženierz. | 15.00-16.00 | 15.00-15.30 | |||
Evita Zoltāne Latv.val. un lit., soc.zinības, teātra māksla | 14.15-15.00 | 14.15-15.30 | |||
Inga Leistmane Informātika, datorika | 14.15-14.55 | 15.05-15.45 | |||
Zinta Rozefelde Vizuālā māksla Dizains un tehnoloģijas |
15.00-16.00 | 15.00-16.00 | |||
Daiga Krēķe Ķīmija | 15.00-16.00 | 8.30-8.50 | |||
Lienīte Iesalniece Dabaszinības, bioloģija | 15.00-16.00 | 8.00-8.50 | |||
Olga Blumbaha Vēsture un soc.zinības |
15.00-16.00 | ||||
Sandra Cirvele Mūzika | 8.15-8.45 | ||||
Inga Šmēdiņa Mūzika |
14.55-15.25 | 8.00-8.30 | |||
Sandra Braže Vizuālā māksla, dizains un tehnoloģijas |
15.00-16.00 | 15.00-16.00 | |||
Una Sila Sports un veselība |
15.00-16.00 | 15.00-16.00 | |||
Iveta Milta Datorika, programmēšana, matemātika |
15.00-16.00 | 16.00-17.00 | |||
Līva Irbe Vēsture, politika un tiesības, soc.zinības |
14.15-14.55 15.55-16.35 |
15.05-15.45 | |||
Jānis Skarbinieks Sports un veselība |
15.05-15.45 | ||||
Gaidis Riekstiņš-Maure Ģeogrāfija |
15.00-16.30 | ||||
Ieva Storķe vācu valoda |
15.40-16.10 | ||||
Norika Segliņa Teātra māksla |
14.10-14.40 | ||||
Dinārs Neifelds Speciālās zinības |
15.00-15.30 | 15.00-15.30 | 15.00-15.30 | ||
Anna Līna Neifelde matemātika |
14.15.-15.15 |
Konsultācijas pieejamas arī citā laikā pēc iepriekšējas vienošanās ar skolotāju.