Jau vēstījām par 8.klašu skolēnu veidotajiem projekta darbiem ģeogrāfijā par tēmu „Manuprāt, ievērojamā celtne Eirāzijā ir…”.
Arī vizuālajā mākslā 11.-12.klašu skolēni (vizuālo mākslu māca skolotāja Sandra Braže) marta otrajā pusē veidoja darbus par dažādām celtnēm (akcents tika likts uz sakrālajām celtnēm). Skolēni radoši strādāja pie tēmas „Arhitektūra laiku lokos”.
Tas bija pāru darbs. Katram pārim tika dots konkrēts laikmets un tā arhitektūras stils. Skolēni vispirms izpētīja informāciju un materiālus par šo stilu, tad bija jāizdomā, kā radoši attēlot šo stilu, jāizveido darbs, un pēc tam vizuālās mākslas stundā tas bija jāprezentē. Prezentētie darbi tika izlikti apskatei skolas foajē.
Radošos darbus varēja veidot dažādās tehnikās pēc pašu izvēles – tas varēja būt zīmējums vai kolāža, varēja būt apvienotas abas tehnikas. Laika posms, par kuru tika veidots darbs par sakrālo arhitektūru, bija, sākot no Antīkās kultūras līdz pat mūsdienu modernajai arhitektūrai. Daudzi savos darbos bija izmantojuši/attēlojuši arī konkrētā laikmeta zīmes un simbolus, kas varēja nebūt tiešā veidā saistīti ar arhitektūru. Skolēni, veidojot šo darbu, apguva gan tēmu par arhitektūru dažādos laikmetos (īpaši par sakrālo arhitektūru), kā arī attīstīja kreativitāti un sadarbības prasmes.